Montaż okien dachowych

Kiedy konieczne jest wykonanie remontu dachu lub buduje się go od podstaw, nie można zapominać o oknach dachowych. Ich montaż to jedno z wielu zadań budowlanych, jakie pełni firma Lubelskie Dachy. Cenę usługi montażu okien dachowych proponujemy na podstawie: wielkości pokrycia, liczby montowanych elementów czy kosztu produktów potrzebnych do wykonania zadania. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Jak wygląda montaż okien dachowych?

Pracami na wysokościach związanymi z zadaszeniem zajmują się najczęściej dekarze. Montowanie ram i szyb można przedstawić za pomocą ich najważniejszych etapów, czyli:

  • wypoziomowanie produktu,

  • ułożenie materiału izolacyjnego wokół jego ramy,

  • instalacja kołnierzy paroprzepuszczalnego oraz uszczelniającego (chronią przed wilgocią i odprowadzają wodę z deszczu oraz śniegu).

Jeżeli chodzi o montaż okien dachowych, oferujemy przystępną cenę usługi, którą można negocjować. Warto pamiętać o tym, że osadzanie tego rodzaju elementów to skomplikowany proces, który wymaga dużej wiedzy i doświadczenia. Nasza firma będzie dobrym wyborem – mamy odpowiednie certyfikaty i uprawnienia zezwalające na wykonywanie takich prac budowlanych.

Usługi montażu okien dachowych

Nasza lubelska firma dekarska ma wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy działają na każdym rodzaju pokryć. Uwzględniają przy tym właściwości termoizolacyjne budynku, jak i jego architekturę. Oferowana przez nas usługa, czyli montaż okien dachowych, wykonywana jest po odpowiedniej analizie, która uwzględnia optymalne położenie elementów składowych. Dla nas ważny jest dostęp do świeżego powietrza, jak i odpowiednie oświetlenie pomieszczeń.

Kontakt