Montaż i produkcja obróbek blacharskich

Firma Lubelskie Dachy zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług dekarskich – od budowy więźb przez montaż pokryć dachowych aż po wykonanie obróbek blacharskich. Gwarantujemy, że wszystkie elementy tworzące dach budynku będą perfekcyjnie dopasowywane do siebie, tak aby prawidłowo spełniały swoje funkcje. Listwy podkalenicowe, łaty okapowe i wiatrownice są wykonywane przez najlepszych specjalistów z branży – zapraszamy do skorzystania z oferty!

Jakie rodzaje obróbek blacharskich wykonuje się podczas budowy dachu?

W zależności od typu dachu, stopnia skomplikowania jego budowy, znajdujących się na powierzchni okien połaciowych, świetlików, kominów, wywietrzników czy wyłazów, podczas kładzenia pokrycia dachowego konieczne jest wykonanie różnych obróbek blacharskich. Prawidłowo wykonana usługa dekarska pozwala ochronić poszczególne elementy dachu przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

Zajmujemy się montażem m.in. takich rzeczy, jak:

Istnieje też możliwość zainstalowania na dachu stopni i ław kominiarskich, które zwiększają bezpieczeństwo w czasie wykonywania prac konserwacyjnych. Wykonamy nawet najbardziej skomplikowane obróbki blacharskie i zajmiemy się ich montażem. Nasza firma dekarska, świadczy usługi na terenie takich miast, jak Lublin i innych w regionie – zapraszamy do kontaktu!

Kontakt